ludzie, biiuro

Kiedy kalendarze książkowe dla firm są najbardziej intratnym towarem? Jest wiele okresów w ciągu całego roku kiedy kalendarze książkowe schodzą jak świeże bułeczki. Najbardziej oczywistym okresem na ich zakup jest bez wątpienia przełom każdego roku. Kiedy kończy się stary a zaczyna nowy.

Wtedy to reklamowe kalendarze książkowe (terminarze firmowe) stają się najbardziej chodliwym towarem. Wtedy to sprzedawcy ich zarabiają spore ilości pieniędzy. Kolejnym okresem kiedy jeszcze raz przychodzi

boom na kalendarze książkowe

jest okres wakacyjny. W tym czasie do każdego zakątka na ziemi przyjeżdża spora ilość turystów. Wielu z nich nie wie co ma sobie kupić na pamiątkę z danego miejsca. Dlatego tez bardzo często zdarza się, że tacy turyści w zupełności zadowalają się kalendarzami plakatowymi. Te między innymi dwa okresy są najbardziej dochodowym czasem dla sklepikarzy i poligrafów. Oczywiście kalendarze książkowe reklamowe maja wzięcie przez cały rok ale w tych dwóch okresach schodzi ich najwięcej z półek. To sprawia, że zawsze kiedy nadchodzi jeden z tych okresów projektanci kalendarzy mają wzmożony ruch w pracy, a ich dniówki przeciągają się w nieskończoność. Ale czego się nie robi by móc zarobić trochę więcej pieniędzy niż zwykle.

 

Warto przeczytać: www.iveno.pl/kalendarze-ksiazkowe-tygodniowe

 

Artykuły powiązane